Деревянные подоконники
Столешницы деревянные
Реечные панели
Двери
Деревянные фасады
Окна
Лестницы
Обшивка деревом
Террасное ограждение
Деревянные каминный порталы. Декоративные решетки на радиаторы
Балконы
Профиль ALMplast

      Віконна система ALMplast здобула на ринку металопластикових віконних конструкцій репутацію якісного та надійного профілю. Вже тільки одне це говорить багато про що, якщо враховувати, що сьогоднішній ринок насичений зарубіжною продукцією високої та не дуже високої якості. Ціни на профілі ALMplast істотно нижчі за ціни на аналогічну імпортну продукцію, але - не на шкоду якості.

  Замовник повинен знати, що профілі однакової якості можуть мати суттєву різницю в ціні, залежно від місця виготовлення. Наприклад, у Центральній Європі виробництво профілів здійснюється на дорогому високотехнологічному обладнанні, яке контролює якість та кількість вихідної сировини. Дороге обладнання – дорогі трудовитрати – дорога продукція – висока націнка за марку. Крім того, на вартості продукції позначаються витрати на доставку, митні витрати тощо.

  Віконна система ALMplast виробляється на високотехнологічному – австрійському – обладнанні, але виграє на вартості трудовитрат, які в Україні дешевші. А найголовнішим виграшним моментом у цьому плані є територіальне розташування компанії, яка знаходиться, можна сказати, поряд із клієнтом.

  Природно, аргументом на користь пластикового профілю ALMplast є його демократична ціна. Український клімат досить вологий, тому "перемогти" тут можуть лише віконні конструкції, стійкі до всіх видів зовнішніх впливів. Система пластикових профілів ALMplast призначена для виготовлення вікон та дверей для будь-яких приміщень та спеціально адаптована під українські умови експлуатації. Віконні системи ALMplast не тільки відповідають українським вимогам щодо теплоізоляції, а й усім основним міжнародним стандартам.

  Пластикові вікна з теплозбереження експерти прирівнюють до дерев'яних. Не те, щоб пластик настільки "гріл", але сама технологія виготовлення ПВХ-профілів дозволяє досягти цього рівняння. Наприклад, у профілях роблять більше повітряних камер, а прямі стінки профілів замінюють на зигзаподібні, щоб "заплутати" тепловий потік.

  Про товщину профілю ходять великі дебати. Але фахівці визнають, що нарощувати товщину профілю немає ніякого сенсу, так його опір теплопередачі зазвичай вдвічі більше, ніж у склопакета. І якщо при великих морозах вікно промерзне, то тільки склопакетом. Насправді профіль можна зробити хоч десятикамерним, але це буде дешевий трюк, розрахований на необізнаного споживача. Трикамерний профіль, два контури ущільнення та двокамерний склопакет - оптимальний варіант, за яким йдуть усі основні європейські виробники.

  Профіль ALMplast поєднує в собі функціональність та зручність першокласного пластику, абсолютну екологічність рецептури та досконалу геометрію. Трикамерна система ALMplast відповідає найсуворішим стандартам тепло- та енергозбереження.

  Високі експлуатаційні характеристики продукції компанії підтверджені Сертифікатом відповідності та гігієнічними висновками.

  Завдяки своєму хімічному складу та високоефективним методам виробництва, профіль ALMplast має властивості, які роблять його ідеальним для сучасних віконних конструкцій. Це:

    * Формостійкість
    * Висока ударна в'язкість
    * Термостійкість у діапазоні експлуатаційних температур
    * Стійкість до атмосферних впливів
    * Екологічність
    * Довговічність

  До речі, замовнику не зайве знати, що якість сировини для профілів у всіх виробників світу практично однакова. Це біржовий товар, і всі виробники купують його лише на чотирьох заводах світу. Отже, підвищена вартість металопластикового профілю не може бути аргументована особливою якістю основної сировини.

  Інша справа, що для того, щоб виготовити профіль високої якості, потрібна не тільки основна сировина, а й добавки, а їх вартість буває іноді вищою за вартість сировини. Але саме від цих компонентів залежить стійкість кольорів до агресивних атмосферних впливів, якість поверхні, зварюваність металопластикових вікон.

  До уваги споживачів: на добавках часто економлять виробники металопластикових конструкцій з Азії, випускаючи недорогу продукцію для південних країн, де клімат м'якший і норми теплозбереження відрізняються від українських. Тим не менш, ця продукція на українському ринку є присутньою, складаючи конкуренцію української продукції в ціновому - але не в якісному! - Сегменті. Тому вихід один – уважніше дивитися в документи.

  Для виробництва профілю компанія ALMplast використовує високоякісні добавки – стабілізатори, модифікатори, пігменти і т.д. - провідних європейських виробників, що забезпечує високу якість кінцевого продукту.

  Заводська лабораторія ALMplast контролює процес виробництва профілю на всіх етапах: здійснюється контроль якості сировини, процесу змішування, перевірка точності розмірів профілю, його фізичних і хімічних властивостей. Всі етапи виробництва супроводжують висококваліфіковані фахівці, які отримали спеціальну підготовку в Австрії.

  Продукція ALMplast дійсно відповідає всім вимогам, що висуваються фахівцями та споживачами до сучасних профілів.

Продаж українських товарів для дому вікон, підвіконня, столів, шаф, кухні, дерев'яні фасади, двері, балкони дерев'яні на замовлення Київ. індивідуальні замовлення

мебель для кафе баров ресторанов гостиниц, саун бань деревянная мебель Шкафы, полки, стеллажи из дерева под старину Состаренная мебель, мебель под старину, мебель из дерева на заказ, столярные изделия. Производство деревянных изделий для ресторанов под заказ.Изделия из дерева для ресторанов, кафе, баров под заказ в Киеве

мебель для кафе баров ресторанов гостиниц, саун бань деревянная мебель Шкафы, полки, стеллажи из дерева под старину Состаренная мебель, мебель под старину, мебель из дерева на заказ, столярные изделия. Производство деревянных изделий для ресторанов под заказ.Изделия из дерева для ресторанов, кафе, баров под заказ в Киеве

мебель для кафе баров ресторанов гостиниц, саун бань деревянная мебель Шкафы, полки, стеллажи из дерева под старину Состаренная мебель, мебель под старину, мебель из дерева на заказ, столярные изделия. Производство деревянных изделий для ресторанов под заказ.Изделия из дерева для ресторанов, кафе, баров под заказ в Киеве

ПРОФИЛЬ:

 

ФУРНИТУРА:

Наші партнери mydoors.kiev.ua

Наші партнери nibra.com.ua

ТОВ Едем комплекс
balcon.kiev.ua
Copyright © 1995—2022
Создание сайта «Лаймнет»
Про нас  |  Продукція  |  Пам'ятка клієнту  |  Меблі для дому  |  Прайс-лист  |  Галерея  |  Ми в соцмережах  |  Столярний цех  |  Новини  |  Оплата та доставка  |  Контакти
Обшивка деревом, балкони, двері, вікна, сходи, підвіконня, вироби з натурального дерева, столярний цех у Києві та Київській області

 

(068) 897 00 76
(073) 046 36 10
(095) 617 79 18

Подробнее